340

A.NORMANN 19./20. Jhd. | A.NORMANN 19th /20th century

Startpreis 400 EUR
360 EUR

"Landschaft"
Gemälde Öl/Karton, 29 cm x 34 cm
"Landscape"
painting oil / cardboard, 29 cm x 34 cm