Hans THOMA (1839-1924) | Hans THOMA (1839-1924)

Startpreis 40 EUR

"Idylle III"
Grafik-Radierung, Blattgröße: 50 cm x 34,5 cm,
unten handsigniert
"Idyll III"
graphic etching, sheet size: 50 cm x 34.5 cm,
hand signed below