461

Rolf LINDEMANN (1933-2017) | Rolf LINDEMANN (1933-2017)

Startpreis 360 EUR

"Prenzlauer Berg"
Gemälde Öl/Malkarton, 24 cm x 28 cm,
links unten signiert und datiert 91
"Prenzlauer Berg"
painting oil / cardboard, 24 cm x 28 cm,
signed and dated 91 on the lower left